Signerad samt numrerad 37/225, bildmått 34 x 26 cm.
450 SEK | 2018-03-18 19:39 |
400 SEK | 2018-03-18 19:39 |
225 SEK | 2018-03-16 12:31 |
175 SEK | 2018-03-06 00:48 |
100 SEK | 2018-03-05 10:17 |
100 SEK | Startpris |