Omkring 1900-talet mitt, förgylld ram, mindre skador i ornamentering, 130 x 75 cm
1 300 SEK | 2018-03-17 12:40 |
1 200 SEK | 2018-03-18 19:38 |
1 000 SEK | 2018-03-18 16:08 |
600 SEK | 2018-03-17 15:00 |
400 SEK | 2018-03-04 19:52 |
125 SEK | 2018-03-11 11:38 |
100 SEK | Startpris |