Omkring sekelskifte 18/1900-tal, förgyllt underrede, skiva i marmor, smärre bruksslitage, 90 x 38, höjd 75 cm
950 SEK | 2018-03-17 12:41 |
900 SEK | 2018-03-18 18:57 |
550 SEK | 2018-03-15 21:24 |
450 SEK | 2018-03-04 19:52 |
125 SEK | 2018-03-11 11:39 |
100 SEK | Startpris |