1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 48 cm
900 SEK | 2018-03-18 18:49 |
850 SEK | 2018-03-18 19:47 |
750 SEK | 2018-03-17 22:40 |
700 SEK | 2018-03-16 12:56 |
100 SEK | 2018-03-11 11:40 |
100 SEK | Startpris |