Sekelskifte 18/1900-tal, nysilver, saknar brännare, senare kupa, bruksslitage, höjd 60 cm
700 SEK | 2018-03-18 16:11 |
650 SEK | 2018-03-18 19:51 |
450 SEK | 2018-03-11 14:58 |
350 SEK | 2018-03-06 17:54 |
100 SEK | Startpris |