3 par, 18-1900-tal, bruksslitage, höjd 12-17 cm
400 SEK | 2018-03-18 19:57 |
350 SEK | 2018-03-06 17:58 |
300 SEK | 2018-03-06 11:14 |
150 SEK | 2018-03-06 00:50 |
100 SEK | Startpris |