Bodafors, ek, 100 x 39, höjd 185 cm (2-delad), smärre bruksslitage, mindre repor.
3 600 SEK | 2018-03-18 13:20 |
3 400 SEK | 2018-03-17 05:17 |
3 000 SEK | 2018-03-17 12:40 |
750 SEK | 2018-03-07 21:57 |
400 SEK | 2018-03-10 18:39 |
100 SEK | Startpris |