1900-tal, bruksslitage, höjd 43 cm
900 SEK | 2018-03-18 20:00 |
850 SEK | 2018-03-18 20:00 |
300 SEK | 2018-03-07 22:00 |
250 SEK | 2018-03-05 18:48 |
100 SEK | Startpris |