Kvinnofigur, signerad samt numrerad (129/200), bladmått 45 x 24 cm
750 SEK | 2018-03-18 19:07 |
300 SEK | 2018-03-01 21:33 |
250 SEK | 2018-03-03 23:26 |
200 SEK | 2018-03-01 18:25 |
100 SEK | Startpris |