Ett par, förgyllt trä, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd 60 cm
2 600 SEK | 2018-03-18 20:05 |
2 400 SEK | 2018-03-18 20:05 |
1 500 SEK | 2018-03-18 19:01 |
900 SEK | 2018-03-06 17:58 |
900 SEK | 2018-03-18 14:28 |
800 SEK | 2018-03-17 12:44 |
450 SEK | 2018-03-16 21:40 |
100 SEK | Startpris |