1900-tal, bruksslitage, defekt pendel, höjd 37 cm
1 100 SEK | 2018-03-18 20:19 |
1 000 SEK | 2018-03-18 20:19 |
300 SEK | 2018-03-17 18:05 |
250 SEK | 2018-03-17 14:10 |
175 SEK | 2018-03-13 18:44 |
125 SEK | 2018-03-04 06:57 |
100 SEK | Startpris |