3 sektioner, läder med påklistrade äldre bokmärken, skador, slitage, bredd 55, höjd 145 cm/sektion
950 SEK | 2018-03-16 05:51 |
900 SEK | 2018-03-14 19:28 |
500 SEK | 2018-03-11 09:41 |
450 SEK | 2018-03-12 20:51 |
150 SEK | 2018-03-04 18:10 |
125 SEK | 2018-03-03 16:13 |
100 SEK | Startpris |