39. Skärmvägg 1800-tal

3 sektioner, läder med påklistrade äldre bokmärken, skador, slitage, bredd 55, höjd 145 cm/sektion

Varunr 54824

18 Mars 2018 19:02

950 SEK2018-03-16 05:51
900 SEK2018-03-14 19:28
500 SEK2018-03-11 09:41
450 SEK2018-03-12 20:51
150 SEK2018-03-04 18:10
125 SEK2018-03-03 16:13
100 SEK Startpris

Stadsauktion 18 mars 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.