Fiskebåtar, signerad "Th Sandström", smärre krackeleringar på duk, 28 x 48 cm
300 SEK | 2018-03-18 19:13 |
250 SEK | 2018-03-14 15:02 |
225 SEK | 2018-03-18 19:13 |
175 SEK | 2018-03-18 19:01 |
100 SEK | Startpris |