1900-tal, smärre bruksslitage, skada vid mynningen, höjd ca 70 cm
750 SEK | 2018-03-18 19:15 |
700 SEK | 2018-03-18 19:15 |
450 SEK | 2018-03-18 19:14 |
250 SEK | 2018-03-17 00:42 |
175 SEK | 2018-03-18 19:14 |
125 SEK | 2018-03-03 23:28 |
100 SEK | 2018-03-03 11:15 |
100 SEK | Startpris |