Massiv furu, omkring 1930/40-tal, bruksslitage, skador. Mått 91 x 29 cm, höjd 225 cm.
500 SEK | 2018-03-07 10:14 |
450 SEK | 2018-03-18 19:18 |
100 SEK | Startpris |