Massiv furu, omkring 1930/40-tal, bruksslitage, skador. Mått 91 x 29 cm, höjd 225 cm.
400 SEK | 2018-03-05 21:13 |
350 SEK | 2018-03-18 19:19 |
100 SEK | Startpris |