10. Takkrona för levande ljus

Smide, tidigt 1900-tal, bruksslitage, rost, diam. 40 cm

Varunr 55062

25 Mars 2018 19:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 300 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

1 300 SEK2018-03-20 22:04
1 200 SEK2018-03-10 03:51
150 SEK2018-03-08 15:34
100 SEK Startpris

Stadsauktion 25 mars 19:00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Vi har stängt för semester mellan 29:e mars - 2 april Onsdag 28:e har vi stängt för Påsklunch 12-14

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

Varorna hämtas senast 4.e april

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.