Smide, tidigt 1900-tal, bruksslitage, rost, diam. 40 cm
1 300 SEK | 2018-03-20 22:04 |
1 200 SEK | 2018-03-10 03:51 |
150 SEK | 2018-03-08 15:34 |
100 SEK | Startpris |