1900-talets början, 2-delad, bruksslitage, sliten klädsel
2 200 SEK | 2018-03-25 19:31 |
2 000 SEK | 2018-03-24 18:19 |
1 700 SEK | 2018-03-22 12:35 |
1 200 SEK | 2018-03-22 18:53 |
550 SEK | 2018-03-21 18:52 |
450 SEK | 2018-03-16 21:49 |
100 SEK | Startpris |