Ett par, 1900-talets första hälft. Trä med bemålad sits. Bruksslitage, sitthöjd 48 cm.
550 SEK | 2018-03-25 19:33 |
500 SEK | 2018-03-25 10:40 |
450 SEK | 2018-03-25 15:23 |
225 SEK | 2018-03-25 09:02 |
125 SEK | 2018-03-08 19:20 |
100 SEK | 2018-03-07 19:50 |
100 SEK | Startpris |