Delvis i rotfaner, bruksslitage, saknar nyckel samt vissa låsbeslag, 105 x 46, höjd 142 cm
900 SEK | 2018-03-25 10:34 |
850 SEK | 2018-03-25 19:07 |
750 SEK | 2018-03-24 13:23 |
600 SEK | 2018-03-08 14:06 |
125 SEK | 2018-03-23 10:33 |
100 SEK | Startpris |