Med stråke. Norge omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, saknar en pärlemobit, längd 65 cm
6 200 SEK | 2018-03-25 19:50 |
5 800 SEK | 2018-03-25 12:01 |
3 200 SEK | 2018-03-25 08:09 |
2 000 SEK | 2018-03-10 22:08 |
1 600 SEK | 2018-03-08 22:40 |
500 SEK | 2018-03-08 21:12 |
100 SEK | Startpris |