"Nära skjuter ingen hare", signerad samt numrerad (75/200). Rammått 60 x 76 cm
750 SEK | 2018-03-25 20:06 |
700 SEK | 2018-03-25 11:24 |
550 SEK | 2018-03-25 20:06 |
200 SEK | 2018-03-23 22:05 |
100 SEK | Startpris |