1900-tal, bruksslitage, 42 x 42, höjd 45 cm
300 SEK | 2018-03-25 19:08 |
250 SEK | 2018-03-24 22:15 |
225 SEK | 2018-03-23 15:58 |
200 SEK | 2018-03-22 10:30 |
100 SEK | 2018-03-16 16:40 |
100 SEK | Startpris |