3 st, 1800-tal, bruksslitage, höjd 16-24 cm
400 SEK | 2018-03-25 20:11 |
350 SEK | 2018-03-25 20:11 |
300 SEK | 2018-03-25 20:10 |
150 SEK | 2018-03-23 11:27 |
125 SEK | 2018-03-21 09:50 |
100 SEK | 2018-03-16 17:46 |
100 SEK | Startpris |