Signerad, samt numrerad (317/490). Bildmått 63 x 47 cm.
600 SEK | 2018-03-25 20:16 |
550 SEK | 2018-03-18 20:59 |
500 SEK | 2018-03-19 07:00 |
400 SEK | 2018-03-13 08:38 |
300 SEK | 2018-03-14 22:12 |
100 SEK | Startpris |