Tidigt 1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, längd 95, sitthöjd ca 45 cm
450 SEK | 2018-03-25 19:10 |
400 SEK | 2018-03-25 19:09 |
350 SEK | 2018-03-15 00:00 |
100 SEK | 2018-03-08 07:55 |
100 SEK | Startpris |