17/1800-tal, slitage, spricka, längd 57 cm
300 SEK | 2018-03-19 20:03 |
300 SEK | 2018-03-24 21:29 |
175 SEK | 2018-03-18 18:09 |
100 SEK | 2018-03-10 18:51 |
100 SEK | Startpris |