35. Spegel

18/1900-tal, bruksslitage, 56 x 25 cm

Varunr 55157

25 Mars 2018 19:02

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 550 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

550 SEK2018-03-25 18:10
500 SEK2018-03-25 13:25
125 SEK2018-03-24 18:34
100 SEK Startpris

Stadsauktion 25 mars 19:00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Vi har stängt för semester mellan 29:e mars - 2 april Onsdag 28:e har vi stängt för Påsklunch 12-14

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

Varorna hämtas senast 4.e april

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.