Ett par, 1900-tal, senare ytbehandling, smärre bruksslitage, höjd 65 cm
2 000 SEK | 2018-03-21 22:08 |
2 000 SEK | 2018-03-23 16:33 |
1 100 SEK | 2018-03-21 07:39 |
750 SEK | 2018-03-20 22:39 |
400 SEK | 2018-03-17 01:25 |
300 SEK | 2018-03-13 14:21 |
175 SEK | 2018-03-11 11:46 |
150 SEK | 2018-03-11 11:44 |
100 SEK | 2018-03-07 16:48 |
100 SEK | Startpris |