Tidigt 1900-tal, svartlackerat lövträ samt mässing, smärre bruksslitage, 45 x 29, höjd 85 cm
400 SEK | 2018-03-25 13:37 |
350 SEK | 2018-03-24 08:32 |
300 SEK | 2018-03-24 16:48 |
100 SEK | 2018-03-16 16:44 |
100 SEK | Startpris |