För Dux, lamellimmad bokfaner samt sadelgjord, bruksslitage
3 400 SEK | 2018-03-25 07:06 |
3 200 SEK | 2018-03-25 18:51 |
2 000 SEK | 2018-03-21 08:16 |
1 700 SEK | 2018-03-21 08:50 |
1 100 SEK | 2018-03-09 13:29 |
800 SEK | 2018-03-09 07:50 |
600 SEK | 2018-03-08 08:50 |
100 SEK | Startpris |