42. Fåtölj "Eva", Bruno Mathsson

För Dux, lamellimmad bokfaner samt sadelgjord, bruksslitage

Varunr 55165

25 Mars 2018 19:02

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK 3 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

3 400 SEK2018-03-25 07:06
3 200 SEK2018-03-25 18:51
2 000 SEK2018-03-21 08:16
1 700 SEK2018-03-21 08:50
1 400 SEK2018-03-10 13:04
1 300 SEK2018-03-09 20:38
1 100 SEK2018-03-09 13:29
800 SEK2018-03-09 07:50
600 SEK2018-03-08 08:50
100 SEK Startpris

Stadsauktion 25 mars 19:00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Vi har stängt för semester mellan 29:e mars - 2 april Onsdag 28:e har vi stängt för Påsklunch 12-14

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

Varorna hämtas senast 4.e april

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.