Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 92 x 50 cm
500 SEK | 2018-03-25 13:38 |
450 SEK | 2018-03-22 21:56 |
350 SEK | 2018-03-24 11:25 |
200 SEK | 2018-03-21 07:34 |
125 SEK | 2018-03-16 16:46 |
100 SEK | 2018-03-11 11:49 |
100 SEK | Startpris |