1900-tal, smärre bruksslitage, mått 141 x 54 cm
1 200 SEK | 2018-03-25 19:19 |
1 100 SEK | 2018-03-25 19:00 |
700 SEK | 2018-03-24 16:49 |
400 SEK | 2018-03-25 13:53 |
250 SEK | 2018-03-22 22:40 |
225 SEK | 2018-03-23 15:59 |
125 SEK | 2018-03-19 22:44 |
100 SEK | 2018-03-16 16:47 |
100 SEK | Startpris |