Omkring 1940-tal, mässing, bruksslitage, höjd 45 cm
800 SEK | 2018-03-25 19:03 |
750 SEK | 2018-03-25 19:03 |
550 SEK | 2018-03-21 18:17 |
350 SEK | 2018-03-25 10:36 |
100 SEK | 2018-03-12 10:41 |
100 SEK | Startpris |