5 glas med dekorslitage, (ett med mindre fotnagg), samt flaska. Höjd 8 - 27 cm.
650 SEK | 2018-03-25 19:00 |
600 SEK | 2018-03-20 22:08 |
400 SEK | 2018-03-14 10:55 |
300 SEK | 2018-03-07 22:09 |
100 SEK | Startpris |