2 st, Tesi omkring 1930/40-tal, nysilver, smärre bruksslitage, höjd 21-25 cm
1 200 SEK | 2018-04-08 19:04 |
1 100 SEK | 2018-04-08 18:28 |
750 SEK | 2018-04-07 18:55 |
450 SEK | 2018-04-05 17:49 |
400 SEK | 2018-04-05 01:39 |
200 SEK | 2018-03-21 20:55 |
100 SEK | 2018-03-19 20:00 |
100 SEK | Startpris |