1800-tal, originalförgyllning, senare glas samt bakstycke, 126 x 53 cm
2 800 SEK | 2018-04-08 19:03 |
2 600 SEK | 2018-04-08 19:02 |
1 300 SEK | 2018-04-08 18:01 |
850 SEK | 2018-03-26 22:56 |
500 SEK | 2018-03-21 09:22 |
100 SEK | Startpris |