Omkring sekelskifte 18/1900-tal, skador på duk, krackeleringar, 60 x 40 cm.
450 SEK | 2018-03-20 20:52 |
400 SEK | 2018-04-08 19:08 |
300 SEK | 2018-04-07 21:18 |
100 SEK | Startpris |