Lyftkran, Tyskland omkring sekelskifte 1940/50-tal, bruksslitage, höjd (max) 50 cm
850 SEK | 2018-04-08 11:03 |
800 SEK | 2018-04-08 18:20 |
400 SEK | 2018-04-06 12:27 |
350 SEK | 2018-04-06 11:28 |
250 SEK | 2018-03-21 12:30 |
100 SEK | 2018-03-18 21:50 |
100 SEK | Startpris |