Fredericia Stolefabrik, Danmark, omkring 1960-tal, underrede i ek, smärre bruksslitage, troligen senare klädsel, extra tygbit medföljer, djup 90, sitthöjd 40, längd 195 cm
2 200 SEK | 2018-04-15 18:42 |
2 000 SEK | 2018-04-15 19:02 |
1 800 SEK | 2018-04-15 16:23 |
1 200 SEK | 2018-03-28 14:38 |
550 SEK | 2018-03-27 03:04 |
500 SEK | 2018-03-26 19:43 |
100 SEK | Startpris |