Ett par, 1800-tal, mindre lagningar på marmor, höjd 23,5 cm
3 000 SEK | 2018-04-15 19:02 |
2 800 SEK | 2018-04-15 19:02 |
2 000 SEK | 2018-04-15 19:02 |
1 400 SEK | 2018-04-13 11:54 |
1 400 SEK | 2018-04-15 18:57 |
1 200 SEK | 2018-04-12 21:40 |
800 SEK | 2018-04-10 21:41 |
350 SEK | 2018-04-10 15:14 |
200 SEK | 2018-04-03 20:28 |
175 SEK | 2018-03-29 23:03 |
150 SEK | 2018-03-25 16:16 |
125 SEK | 2018-03-26 20:28 |
100 SEK | Startpris |