Senare hälften av 1800-talet, ej funktionstestad. 30 x 30 cm. Nagg se bild
500 SEK | 2018-04-15 19:08 |
450 SEK | 2018-04-15 19:08 |
250 SEK | 2018-04-15 19:07 |
175 SEK | 2018-04-13 15:19 |
125 SEK | 2018-04-03 20:18 |
100 SEK | Startpris |