Guld/stål, quarts, safirglas, dag, datum, 1980-tal. Diam. 33 mm. Cal. 1444, smärre bruksslitage, gravyr, saknar emblem i viklås, går vid inskrivningstillfället.
4 800 SEK | 2018-04-15 18:52 |
4 800 SEK | 2018-04-15 19:02 |
4 400 SEK | 2018-04-15 17:58 |
2 000 SEK | 2018-04-11 21:21 |
1 900 SEK | 2018-04-11 20:02 |
1 700 SEK | 2018-04-07 21:46 |
750 SEK | 2018-03-29 19:10 |
650 SEK | 2018-03-27 08:29 |
225 SEK | 2018-03-26 20:28 |
175 SEK | 2018-03-25 23:07 |
100 SEK | Startpris |