18/1900-tal, bruksslitage, diam. 35, höjd 27 cm
350 SEK | 2018-04-15 19:13 |
300 SEK | 2018-04-15 19:13 |
250 SEK | 2018-04-12 14:16 |
225 SEK | 2018-04-15 19:13 |
100 SEK | 2018-03-28 23:09 |
100 SEK | Startpris |