Bord med 6 st stolar, omkring 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, mindre färgsprickor på skiva, en iläggsskiva med lagning, diam. 110, 2 ilägg 'a 30 samt 59, höjd 74 cm
2 000 SEK | 2018-04-22 19:05 |
1 900 SEK | 2018-04-22 19:05 |
800 SEK | 2018-04-05 10:12 |
100 SEK | Startpris |