1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, mindre märken, 185 x 44 cm, höjd 80 cm
1 000 SEK | 2018-04-22 09:57 |
950 SEK | 2018-04-22 19:04 |
850 SEK | 2018-04-22 19:04 |
550 SEK | 2018-04-21 20:06 |
300 SEK | 2018-04-19 23:46 |
100 SEK | 2018-04-18 09:38 |
100 SEK | Startpris |