Italien 1900-talets andra hälft, mahogny med intarsiadekor, bruksslitage, 90 x 35, höjd 86 cm
550 SEK | 2018-04-20 07:17 |
500 SEK | 2018-04-14 22:10 |
125 SEK | 2018-04-18 09:40 |
100 SEK | Startpris |