1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 170 x 33, höjd 36 cm
300 SEK | 2018-04-22 19:10 |
250 SEK | 2018-04-22 19:10 |
125 SEK | 2018-04-22 19:09 |
100 SEK | Startpris |