1800-tal, bruksslitage, längd 147 cm
2 400 SEK | 2018-04-20 17:11 |
2 200 SEK | 2018-04-20 12:09 |
1 200 SEK | 2018-04-05 23:00 |
350 SEK | 2018-04-05 20:56 |
100 SEK | Startpris |