Mahogny med mässingsdetaljer, skiva i marmor, smärre bruksslitage, mindre skador på skiva, 84 x 45, höjd 77 cm
1 100 SEK | 2018-04-20 20:07 |
1 000 SEK | 2018-04-22 19:11 |
800 SEK | 2018-04-21 19:32 |
100 SEK | 2018-04-20 06:29 |
100 SEK | Startpris |